ERJ-U03F8450V
MFR.Part #
ERJ-U03F8450V
JLCPCB Part #
C1859079
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS