ERJ-U03F8253V
MFR.Part #
ERJ-U03F8253V
JLCPCB Part #
C4247992
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS