ERJ-U03F7R50V
MFR.Part #
ERJ-U03F7R50V
JLCPCB Part #
C1859089
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS