ERJ-U03F7R15V
MFR.Part #
ERJ-U03F7R15V
JLCPCB Part #
C4168268
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS