ERJ-U03F7152V
MFR.Part #
ERJ-U03F7152V
JLCPCB Part #
C1859131
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS