ERJ-U03F6811V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03F6811V
JLCPCB Part #
C4208806
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS