ERJ-U03F64R9V
MFR.Part #
ERJ-U03F64R9V
JLCPCB Part #
C1013297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS