ERJ-U03F6490V
MFR.Part #
ERJ-U03F6490V
JLCPCB Part #
C1013234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS