ERJ-U03F6340V
MFR.Part #
ERJ-U03F6340V
JLCPCB Part #
C4100562
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS