ERJ-U03F62R0V
MFR.Part #
ERJ-U03F62R0V
JLCPCB Part #
C1859340
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS