ERJ-U03F57R6V
MFR.Part #
ERJ-U03F57R6V
JLCPCB Part #
C4279391
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS