ERJ-U03F5762V
MFR.Part #
ERJ-U03F5762V
JLCPCB Part #
C1859299
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS