ERJ-U03F4R12V
MFR.Part #
ERJ-U03F4R12V
JLCPCB Part #
C1863541
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 4.12Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS