ERJ-U03F4752V
MFR.Part #
ERJ-U03F4752V
JLCPCB Part #
C1859127
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS