ERJ-U03F4531V
MFR.Part #
ERJ-U03F4531V
JLCPCB Part #
C1013184
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS