ERJ-U03F3R90V
MFR.Part #
ERJ-U03F3R90V
JLCPCB Part #
C1859242
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 150V 3.9Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS