ERJ-U03F3R60V
MFR.Part #
ERJ-U03F3R60V
JLCPCB Part #
C3917591
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 3.6Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS