ERJ-U03F3R01V
MFR.Part #
ERJ-U03F3R01V
JLCPCB Part #
C1859301
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 3.01Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS