ERJ-U03F3922V
MFR.Part #
ERJ-U03F3922V
JLCPCB Part #
C1859190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS