ERJ-U03F3743V
MFR.Part #
ERJ-U03F3743V
JLCPCB Part #
C1013277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 374kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS