ERJ-U03F3742V
MFR.Part #
ERJ-U03F3742V
JLCPCB Part #
C4001132
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS