ERJ-U03F3651V
MFR.Part #
ERJ-U03F3651V
JLCPCB Part #
C1013275
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS