ERJ-U03F3400V
MFR.Part #
ERJ-U03F3400V
JLCPCB Part #
C1859101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 340Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS