ERJ-U03F3323V
MFR.Part #
ERJ-U03F3323V
JLCPCB Part #
C4242955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS