ERJ-U03F3242V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03F3242V
JLCPCB Part #
C1859116
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS