ERJ-U03F3091V
MFR.Part #
ERJ-U03F3091V
JLCPCB Part #
C4166382
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS