ERJ-U03F3090V
MFR.Part #
ERJ-U03F3090V
JLCPCB Part #
C3913660
Description
-55℃~+155℃ 100mW 309Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS