ERJ-U03F2R55V
MFR.Part #
ERJ-U03F2R55V
JLCPCB Part #
C1013190
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 2.55Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS