ERJ-U03F2801V
MFR.Part #
ERJ-U03F2801V
JLCPCB Part #
C4090160
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS