ERJ-U03F26R1V
MFR.Part #
ERJ-U03F26R1V
JLCPCB Part #
C1013242
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 26.1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS