ERJ-U03F2671V
MFR.Part #
ERJ-U03F2671V
JLCPCB Part #
C3987771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS