ERJ-U03F2670V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03F2670V
JLCPCB Part #
C4145795
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS