ERJ-U03F2610V
MFR.Part #
ERJ-U03F2610V
JLCPCB Part #
C1859566
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS