ERJ-U03F25R5V
MFR.Part #
ERJ-U03F25R5V
JLCPCB Part #
C1859251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS