ERJ-U03F2551V
MFR.Part #
ERJ-U03F2551V
JLCPCB Part #
C4077596
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS