ERJ-U03F24R0V
MFR.Part #
ERJ-U03F24R0V
JLCPCB Part #
C1859252
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS