ERJ-U03F2491V
MFR.Part #
ERJ-U03F2491V
JLCPCB Part #
C3976603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS