ERJ-U03F23R2V
MFR.Part #
ERJ-U03F23R2V
JLCPCB Part #
C1859315
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS