ERJ-U03F2373V
MFR.Part #
ERJ-U03F2373V
JLCPCB Part #
C4268545
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS