ERJ-U03F2322V
MFR.Part #
ERJ-U03F2322V
JLCPCB Part #
C1013268
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS