ERJ-U03F2213V
MFR.Part #
ERJ-U03F2213V
JLCPCB Part #
C4164762
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS