ERJ-U03F21R0V
MFR.Part #
ERJ-U03F21R0V
JLCPCB Part #
C1859109
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS