ERJ-U03F2152V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03F2152V
JLCPCB Part #
C1859070
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS