ERJ-U03F20R5V
MFR.Part #
ERJ-U03F20R5V
JLCPCB Part #
C1859321
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS