ERJ-U03F1R00V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U03F1R00V
JLCPCB Part #
C1859221
Package
0603
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 150V 1Ω Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS