ERJ-U03F1873V
MFR.Part #
ERJ-U03F1873V
JLCPCB Part #
C1859243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 187kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS