ERJ-U03F1692V
MFR.Part #
ERJ-U03F1692V
JLCPCB Part #
C3962439
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS