ERJ-U03F1652V
MFR.Part #
ERJ-U03F1652V
JLCPCB Part #
C3960697
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS