ERJ-U03F1650V
MFR.Part #
ERJ-U03F1650V
JLCPCB Part #
C1013249
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS