ERJ-U03F1583V
MFR.Part #
ERJ-U03F1583V
JLCPCB Part #
C4269499
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS